Leerboeken

Winfakt
4,80 € 4,80 € 4.8 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Werken met films van Youtube
2,25 € 2,25 € 2.25 EUR
Werken met en integreren van digitale video's en geluidsfragmenten
2,00 € 2,00 € 2.0 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Visual Basic for Applications - MS Office 2010
6,00 € 6,00 € 6.0 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Universal Apps in C# met Visual Studio
3,75 € 3,75 € 3.75 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Tips bij het maken, presenteren en publiceren van documenten - MS Office 2016
2,75 € 2,75 € 2.75 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Technieken en nieuwe trends in presenteren
5,10 € 5,10 € 5.1000000000000005 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Rapporteren - voorschriften en nuttige wenken
0,00 € 0.0 EUR
Dit product wordt geleverd en gefaktureerd door Licap
Publicaties ontwikkelen met InDesign CC (2015)
6,70 € 6,70 € 6.7 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Publicaties ontwerpen met Scribus
7,40 € 7,40 € 7.4 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Projecten bij het lagenmodel in C# met Visual Studio
3,79 € 3,79 € 3.79 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Programmeren volgens het lagenmodel in C#
6,15 € 6,15 € 6.15 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Programmeren met databanken volgens het lagenmodel in C#
5,10 € 5,10 € 5.1000000000000005 EUR
Programmeren in C# met Visual Studio
4,51 € 4,51 € 4.51 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
PDF-documenten aanmaken en bewerken met Adobe Acrobat Pro
2,30 € 2,30 € 2.3000000000000003 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Online bestanden met Google Drive
2,05 € 2,05 € 2.05 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Object-oriented programmeren met BlueJ en Visual Studio
5,60 € 5,60 € 5.6000000000000005 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
NBN-Normen Efficiënte Communicatie
0,00 € 0.0 EUR
Dit product wordt geleverd en gefaktureerd door Licap
Multimediaal materiaal maken, gebruiken en aanpassen
2,50 € 2,50 € 2.5 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen