(Buitengewoon) Secundair Onderwijs

Rapporteren - voorschriften en nuttige wenken
0,00 € 0.0 EUR
Dit product wordt geleverd en gefaktureerd door Licap
Stickers Llinkid
0,00 € 0.0 EUR
Adventsaffiche 2021 - A3 formaat
1,00 € 1,00 € 1.0 EUR
Adventsaffiche 2021 - A2 formaat
1,49 € 1,49 € 1.49 EUR
Leeftocht jaaraffiche 21/22
1,49 € 1,49 € 1.49 EUR
Een organogram maken - Word 2010/PowerPoint 2010
1,53 € 1,53 € 1.53 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Gevorderde functies bij het aanmaken van een rapport - MS Word 2016
1,67 € 1,67 € 1.67 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Een webwinkel aanmaken en organiseren
1,89 € 1,89 € 1.8900000000000001 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Digitale foto's bewerken met Adobe Photoshop CC (Uitbreiding)
1,94 € 1,94 € 1.94 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Werken met en integreren van digitale video's en geluidsfragmenten
2,10 € 2,10 € 2.1 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Online bestanden met Google Drive
2,15 € 2,15 € 2.15 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Affiche 'Llinkid'
2,15 € 2,15 € 2.15 EUR
Scholen die aangesloten zijn bij Katholiek Onderwijs Vlaanderen krijgen 30% korting op de vermelde prijs
De resultaten van een marktonderzoek elektronisch verwerken - office 2010
2,20 € 2,20 € 2.2 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Data-ontwerp
2,20 € 2,20 € 2.2 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Werken met films van Youtube
2,36 € 2,36 € 2.36 EUR
Berekening van de totale loonkost met een rekenblad. Excel 2010
2,36 € 2,36 € 2.36 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
PDF-documenten aanmaken en bewerken met Adobe Acrobat Pro
2,42 € 2,42 € 2.42 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Digitale foto's bewerken met Adobe Photoshop CC
2,63 € 2,63 € 2.63 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Een website met een CMS verkennen en aanpassen - Joomla! 3.3
2,63 € 2,63 € 2.63 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen
Multimediaal materiaal maken, gebruiken en aanpassen
2,63 € 2,63 € 2.63 EUR
Gelieve voor elke leerling één exemplaar te bestellen